• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Гордість нашої школи - спортивні досягнення учнів. Велика любов до спорту, небайдуже ставлення до власного здоров’я, кропітка робота учнів та вчителів фізичної культури – дали бажані результати. Вихованці мають успішні виступи на змаганнях районного, обласного та Всеукраїнського рівнів. Вони стали не тільки чемпіонами області, а й чемпіонами України: Бринюк Євген з настільного тенісу, Кальник Віра та Ніколєнко Крістіна з легкої атлетики, Навроцький Андрій - дворазовий чемпіон України з настільного тенісу серед школярів, і бронзовий призер серед дорослих. Юнак був включений у резерв збірної України з настільного тенісу серед дорослих на Олімпійських іграх 2012 року.


/Files/images/IMG_2170.JPGУ 2011-12 н.р. у вересні місяці учень 8 класу Михайлов Є. у м. Євпаторія на 18 Спартакіаді з тенісу виборов ІІ місце та абсолютну першість – ІІІ місце.

У листопаді місяці у Регіональному турнірі з баскетболу в м. Миколаєві команда хлопчиків (Бринюк Є., Михайлов Є., Якубовський М., Якущенко В., Кальник Д., Гурковський Ю.,) вибороли І місце.,

Команда дівчаток (Чугай О., Калькик В., Прокопенко Св., Кіріяк О.. Ніколенко К., Лось В.) зайняли ІІІ місце.

У 2012-13 н.р. в Першості України з настільного тенісу за програмою «Повір у себе», яка проходила в м. Євпаторія учень 6-а класу Білий Микола зайняв 2 місце(вересень)., у жовтні місяці у Першості Миколаївської області з міні-футболу серед спеціальних ЗОШІ вихованці нашої школи зайняли І місце. У 8 Спартакіаді серед шкіл-інтернатів з настільного тенісу (лютий) Михайлов Євген (9кл.)., Білий Микола (6-а кл.), Горбачук Яна (6-а кл.) стали чемпіонами області. 20 лютого у Обласній спартакіаді «Повір у себе» з настільного тенісу Білий Микола та Горбачук Яна стали чемпіонами області, а Лось Максим та Мелібарова Яна - срібними призерами. У квітні місяці в м. Миколаєві в обласних змаганнях з баскетболу команда дівчаток зайняла І місце. У Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики у м. Черкасах Кіріяк Олена (уч.8-а кл.) зайняла І місце у стрибках у довжину, ІІ місце - біг 1500 метрів., Лось Вікторія – біг 200 м. – І місце., біг 100 м. - ІІ місце., Михайлов Євген – стрибки у довжину – ІІ місце, біг 1500 м. – І місце. Естафета 4х4 – І місце.

У Всеукраїнських змаганнях з футболу (м. Херсон) команда дівчат зайняла І місце(травень). У Першості Снігурівського району з жіночого футболу та під час Тижня Європейського футболу команда дівчаток зайняла І місце.

У 2013-14 н.р. в Першості України з настільного тенісу за програмою «Повір у себе», яка проходила в м. Євпаторія учениця 7-а класу Горбачук Яна стала Чемпіоном України, а Білий Микола (7-а кл.) та Лось Максим (8 кл.) - срібними призерами (вересень).

У листопаді місяці пройшов «Фінальний регіональний турнір з баскетболу за програмою спеціальної програми Олімпіади України, в рамках Європейського баскетбольного тижня» команда дівчаток зайняла І місце.

19 лютого 2015р. у фінальних змаганнях з баскетболу команда дівчаток зайняла ІІ загальнокомандне місце. З 05.09-12.09.2015р. у фінальних змаганнях XXІІ Спартакіаді з настільного тенісу, за програмою "Повір у себе", Мелібарова Я., Лось М., Поповець В. зайняли І загальнокомандне місце.

З 05.09.2015р.-12.09.2015р. у фінальних змаганнях XXІІ Спартакіади з настільного тенісу за Програмою "Повір у себе", які проходили в м.Коблево, вихованці Мелібарова Я., Лось М., Поповець В. зайняли І загальнокомандне місце. 1 жовтня 2015р. у змаганнях з легкої атлетики, які проходили в м.Миколаєві вихованці нашої школи-інтернату Кіріяк В., Мутерко Т., Білий М., Книга С. зайняли ІІ загальнокомандне місце. 7 жовтня 2015р. у змаганнях з міні-футболу, які проходили в м.Вознесенську, команда хлопчиків зайняла І загальнокомандне місце. 21 жовтня 2015р. в XІ спартакіаді з настільного тенісу, яка проходила в м.Миколаєві Кукицяк П., Горбачук Я., Білий М. зайняли І загальнокомандне місце. 26 листопада 2015р. у змаганнях з баскетболу, які проходили в м.Миколаєві команда хлопчиків зайняла ІІ місце. 03 грудня 2015р. у змаганнях з баскетболу, які проходили в м.Миколаєві команда дівчаток зайняла ІІІ місце.

19 травня 2016 р. у змаганнях з міні-футболу серед хлопчиків, які проходили в м.Херсоні, команда хлопчиків зайняла V місце.

Нам дійсно є ким пишатися!!! Підкорити чемпіонську спортивну вершину завжди складно. Зірковий шлях нашого випускника, Андрія Навроцького, жителя с.Червона Долина, розпочався із Новопетрівської школи-інтернату, де Андрій з ранку до вечора та в будь-яку вільну хвилину займався настільним тенісом. Відомий в Україні та за її межами, юний спортсмен є дворазовим чемпіоном України з настільного тенісу серед школярів та бронзовим призером серед дорослих. Під час проведення Олімпійських ігор у 2012 році він був включений у резерв збірної України з настільного тенісу серед дорослих. У вересні 2016 року під час XV літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Андрій зайняв 5 місце.

Сьогодні в школі-інтернаті підростає достойна зміна чемпіону, яка прагне здобути нові перемоги.

/Files/images/IMG_0334.JPG

Взірцем спортивних досягнень для них є педагоги-наставники.

У 2015-2016 навчальному році в жовтні місяці команда педагогів-чоловіків у змаганнях з футболу зайняли І місце, у грудні команда працівників школи-інтернату у змаганнях з настільного тенісу зайняли ІІ місце. У лютому місяці в змаганнях з волейболу команда жінок виборола ІІ місце., а в квітні місяці у змаганнях з легкої атлетики команда працівників школи-інтернату зайняли І місце.

/Files/images/P3260947.JPG

У 2016-2017 навчальному році в листопаді місяці команда педагогів-чоловіків у змаганнях з футболу зайняли І місце, у грудні команда працівників школи-інтернату у змаганнях з настільного тенісу зайняли ІІ місце. У лютому місяці в змаганнях з волейболу команда чоловіків виборола ІІ місце., а в квітні місяці у змаганнях з легкої атлетики команда працівників школи-інтернату зайняли І місце.

/Files/images/P3260969.JPG

У 2017-2018 навчальному році в жовтні місяці команда педагогів-чоловіків у змаганнях з футболу зайняли І місце, у грудні команда працівників школи-інтернату у змаганнях з настільного тенісу зайняли ІІІ місце. /Files/images/2013-09-20 12.37.31.jpg

Шумить берізка під вікном, дзвенить малиновим переливом дзвоник, галаслива дітвора з веселим щебетом заповнює подвір’я школи. Шкільне життя вирує, підкреслюючи своїм існуванням сенс людського життя.

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi