• Ви знаходитесь тут:

• Головна
  • Наші досягнення

Гордість нашої школи спортивні досягнення учнів. Велика любов до спорту, небайдуже ставлення до власного здоров’я, кропітка робота учнів та вчителів фізичної культури, керівників гуртка – дали бажані результати. Вихованці мають успішні виступи на змаганнях районного, обласного та Всеукраїнського рівнів. Вони стали не тільки чемпіонами області, а й чемпіонами України: Бринюк Євген з настільного тенісу, Кальник Віра та Ніколєнко Крістіна з легкої атлетики, Навроцький Андрій - дворазовий чемпіон України з настільного тенісу серед школярів, і бронзовий призер серед дорослих.

У 2011-12 н.р. у вересні місяці учень 8 класу Михайлов Є. у м. Євпаторія на 18 Спартакіаді з тенісу виборов ІІ місце та абсолютну першість – ІІІ місце.

У листопаді місяці у Регіональному турнірі з баскетболу в м. Миколаєві команда хлопчиків (Бринюк Є., Михайлов Є., Якубовський М., Якущенко В., Кальник Д., Гурковський Ю.,) вибороли І місце., команда дівчаток (Чугай О., Калькик В., Прокопенко Св., Кіріяк О.. Ніколенко К., Лось В.) зайняли ІІІ місце.

VIІ обласна Спартакіада серед спеціальних ЗОШІ проводилась з чотирьох видів спорту: футболу, легкої атлетики, настільного тенісу, баскетболу. Учні нашої школи вибороли ІІ місце з футболу, І місце з настільного тенісу. Кращі спортсмени з футболу: Бринюк Євген, Михайлов Євген, Кальник Денис, Кіріяк Іван. З настільного тенісу: Михайлов Євген, Кіріяк Віра, Гурковський Юрій.

За підсумками проведення обласної Спартакіади серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів 2011-2012 н.р. наша школа зайняла ІІІ загальнокомандне місце та була нагороджена кубками та дипломами обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України.

Наші учні приймали участь в обласних змаганнях «Повір у себе» з легкої атлетики і настільного тенісу. Чемпіонами області стали: Горбачук Яна, Кіріяк Олена, Азарова Сніжана, Білий Микола, Кальник Денис. Призерами обласних змагань стали: Прокопенко Світлана, Ніколенко Крістіна, Книга Сергій, Поповець Владислав, Мелібарова Яна. Також приймали участь у Всеукраїнських змаганнях: Михайлов Євген – срібний призер першості України з настільного тенісу. Срібним призером Всеукраїнських змагань з футболу (квітень) стала команда дівчаток нашої школи, яка представляла Миколаївську область. У вересні місяці на Всеукраїнські змагання з настільного тенісу в місто Євпаторію їдуть: Білий Микола і Кальник Денис.

У 2012-13 н.р. в Першості України з настільного тенісу за програмою «Повір у себе», яка проходила в м. Євпаторія учень 6-а класу Білий Микола зайняв 2 місце(вересень)., у жовтні місяці у Першості Миколаївської області з міні-футболу серед спеціальних ЗОШІ вихованці нашої школи зайняли І місце. У 8 Спартакіаді серед шкіл-інтернатів з настільного тенісу (лютий) Михайлов Євген (9кл.)., Білий Микола (6-а кл.), Горбачук Яна (6-а кл.) стали чемпіонами області. 20 лютого у Обласній спартакіаді «Повір у себе» з настільного тенісу Білий Микола та Горбачук Яна стали чемпіонами області, а Лось Максим та Мелібарова Яна - срібними призерами. У квітні місяці в м. Миколаєві в обласних змаганнях з баскетболу команда дівчаток зайняла І місце. У Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики у м. Черкасах Кіріяк Олена (уч.8-а кл.) зайняла І місце у стрибках у довжину, ІІ місце - біг 1500 метрів., Лось Вікторія – біг 200 м. – І місце., біг 100 м. - ІІ місце., Михайлов Євген – стрибки у довжину – ІІ місце, біг 1500 м. – І місце. Естафета 4х4 – І місце.

У Всеукраїнських змаганнях з футболу (м. Херсон) команда дівчат зайняла І місце(травень). У Першості Снігурівського району з жіночого футболу та під час Тижня Європейського футболу команда дівчаток зайняла І місце. У 2013-14.н.р. в Першості України з настільного тенісу за програмою «Повір у себе», яка проходила в м. Євпаторія учні 7-а класу Горбачук Яна стала Чемпіоном України,а Білий Микола (7-а кл.) та Лось Максим (8 кл.) - срібними призерами (вересень). У листопаді місяці пройшов «Фінальний регіональний турнір з баскетболу за програмою спеціальної програми Олімпіади України, в рамках Європейського баскетбольного тижня» команда дівчаток зайняла І місце . 2014-2015н.р. З 15-21 вересня ХХІ Всеукраїнська Спартакіада «Повір у себе» (23 області) брали участь Мелібарова Я. та Лось М. у команді Миколаївської області з настільного тенісу; Мелібарова Яна – чемпіонка України, Лось Максим – срібний призер. 11 жовтня в залік ХІ Спартакіади серед учнів інтернат них закладів збірна команда школи виборола ІІІ місце з легкої атлетики (Азарова Сніжана, Біленко Крістіна, Хомук Анна, Книга Сергій, Кирпичов Сергій, Гулевич Олександр). 15-16 жовтня – у ХІ спартакіада зайняли ІІ місце з футболу (команда хлопців); а 18 жовтня в обласних змагання серед загальноосвітніх шкіл з жіночого футболу(Лось В., Біленко К., Азарова С., Мелібарова Я.,) – ІІ місце, а молодша команда дівчат (Мелібарова І., Сіргалієва О., Кіріяк В., Ліховідова Д., Кірюхіна В.) зайняли ІІІ місце.

І нам дійсно є ким пишатися!!!!!!!/Files/images/IMG_1872.JPG

Підкорити чемпіонську спортивну вершину завжди складно. Зірковий шлях нашого випускника, Андрія Навроцького, жителя с.Червона Долина, розпочався із Новопетрівської спеціальної школи, де Андрій з ранку до вечора та в будь-яку вільну хвилину займався настільним тенісом. Відомий в Україні та за її межами, юний спортсмен є дворазовим чемпіоном України з настільного тенісу серед школярів та бронзовим призером серед дорослих./Files/images/IMG_1875.JPG

Під час проведення Олімпійських ігор у 2012 році він був включений у резерв збірної України з настільного тенісу серед дорослих. У вересні 2016 року під час XV літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Андрій зайняв 5 місце.

/Files/images/IMG_0334.JPG

Талановиті педагоги - талановиті у всьому.../Files/images/IMG_2166.JPG

У вересні 2015р. в м. Снігурівка в змаганнях з настільного тенісу команда працівників спеціальної школи зайняли ІІ загальнокомандне місце. /Files/images/IMG_6971.JPG

/Files/images/P3260969.JPG

Педагоги школи: заступник директора з НВР Почтаренко Т.В., вихователі У жовтні місяці Порубайло С.С., Порубайло О.О., Саранчук А.Т., брали участь в змаганнях з легкої атлетики в м. Снігурівка та зайняли І загальнокомандне місце.

У жовтні 2016 н.р.-2017н.р. команда чоловіків зайняла І місце по футболу./Files/images/IMG_2210.JPG

В грудні 2016р. команда педагів спеціальної школи у змаганнях з настільного тенісу зайняла ІІ місце. В лютому 2017р. у змаганнях з волейболу команда чоловіків - працівників зайняла І місце/Files/images/IMG_2219.JPG

а команда жінок - ІІ місце. У квітні 2017р. у змаганнях з легкої атлетики команда педагогів спеціальної школи зайняла І місце.

/Files/images/P3260947.JPG

У листопаді 2017-2018н.р. команда працівників спеціальної школи зайняли І місце по футболу, а в грудні у змаганнях з настільного тенісу - ІІІ місце

10 жовтня 2019 р. в рамках проведення хv обласної Спартакіади серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, проводились змагання з міні-футболу серед юнаків 2003 року народження і молодше. В ході змагань юні спортсмени демонстрували свою майстерність та волю до перемоги і в запеклій боротьбі наші юнаки вибороли І місце у змаганнях. Склад команди: Поповець І., Пунейко М. -7 кл., Коцулим О. -8 кл., Гурковський В., Мудрак А., Янишин Б., Кукицяк П.- 9 кл., Маньків С.- 10 кл.

/Files/images/mn-futbol/IMG_6960.JPG/Files/images/mn-futbol/IMG-0a174620a460b351226b34aecef83275-V.jpg/Files/images/mn-futbol/IMG-5ea1d68f5397c07d07277e411c6f012e-V.jpg/Files/images/mn-futbol/IMG-622eb9d5cc89f15c862c987d372b1fbb-V.jpg/Files/images/mn-futbol/IMG-7829aeaf7fbe3d9f73e94e1c10b8e700-V.jpg/Files/images/mn-futbol/IMG-a1a5a9519ad2206f0fb3e545cc3cd5e4-V.jpg/Files/images/mn-futbol/IMG-ad5a23bfdeb3430ae65e07c941fadfd1-V.jpg 6 листопада на базі Миколаївської ДЮСШ для осіб з інвалідністю, в рамках ХV обласної Спартакіади серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів відбулися змагання з настільного тенісу . Юні спортсмени вели активні поєдинки з маленькою ракеткою в руці. Адже настільний теніс – це спорт, у якому немає часу на лінощі, який сприяє розвитку цінних якостей, необхідних для успішного й здорового життя.

В результаті запеклих тенісних боїв наша команда у складі : Коцулим Анастасії (5 кл.), Кукицяка Павла (9 кл.), Мудрака Андрія (9 кл.) зайняла ІІ загальнокомандне місце .

Вітаємо наших переможців !Щиро бажаємо міцного здоров’я, радості та підкорення нових спортивних вершин на подальших змаганнях!

5 жовтня 2021 року вихованці КЗ "Новопетрівська спеціальна школа": Коцулим Анастасія, Поповець Ігор, Гурковський Максим на чолі з вчителем фізичної культури Почтаренко В.В. , приймали участь у обласних змаганнях з тенісу настільного 17 обласної Спартакіади серед учнів спеціальних шкіл , та вибороли перше загальнокомандне місце./Files/images/12022nr/244664722_2893106170999805_373978862366259218_n (1).jpg/Files/images/12022nr/244647557_2893106024333153_3051530120202092820_n (1).jpg/Files/images/12022nr/244112224_2893126610997761_4489430058489241552_n.jpg/Files/images/12022nr/244413741_2892414417735647_2107095933959948933_n.jpg